Nawigacja
ZSZ MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE (kwalifikacja B.6 - BD.4 - BUD.11) - Z...   (DARMOWY)
MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE

ZSZ MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE (kwalifikacja B.6 - BD.4 - BUD.11) - Zadanie praktyczne nr 1 WRZESIEŃ 2015 (kwalifikacje w zawodzie)

UWAGA: Arkusz zawiera zadanie z pierwszej wymienionej kwalifikacji, ale jest zgodny także z pozostałymi kwalifikacjami.

Wykonaj jednokrotne malowanie fragmentu ściany farbą emulsyjną oraz przyklej tapetę z raportem, zgodnie z rysunkiem. W miejscu styku powłoki emulsyjnej i tapety przyklej symetrycznie samoprzylepny pasek ozdobny.
Podłoże pod powłokę malarską jest zagruntowane. Farbę o zadanej barwie przygotuj z białej farby emulsyjnej i z pigmentu.
Podłoże pod tapetę zagruntuj klejem do tapetowania przygotowanym zgodnie z instrukcją.
Po zagruntowaniu powierzchni pod tapetowanie zgłoś przewodniczącemu ZNCP przez podniesienie ręki gotowość do oceny i poczekaj na pozwolenie kontynuowania prac.
Do wykonania zadania wykorzystaj narzędzia i materiały zgromadzone na stanowisku pracy. Prace wykonaj zgodnie z warunkami technicznymi wykonania i odbioru robót malarskich i tapeciarskich. Przestrzegaj zasad organizacji pracy, przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska.
Po zakończeniu robót oczyść narzędzia, uporządkuj stanowisko, a reszki farby i kleju przelej do przygotowanych pojemników.

Czas przeznaczony na wykonanie zadania wynosi 180 minut.

(Aby przeczytać ciąg dalszy artykułu kliknij poniżej CZYTAJ DALEJ)

ZSZ MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE (kwalifikacja B.5 - BD.4 - BUD.11) - Z...   (DARMOWY)
MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE

ZSZ MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE (kwalifikacja B.5 - BD.4 - BUD.11) - Zadanie praktyczne nr 1 WRZESIEŃ 2015 (kwalifikacje w zawodzie)

UWAGA: Arkusz zawiera zadanie z pierwszej wymienionej kwalifikacji, ale jest zgodny także z pozostałymi kwalifikacjami.

Wykonaj okładzinę ściany z otworem na szafkę rewizyjną z płyt gipsowo-kartonowych GKB o grubości 12,5 mm na ruszcie stalowym z profili UD 30 i CD 60.
Konstrukcję nośną wykonaj zgodnie z rysunkiem 1. Widok konstrukcji z profili stalowych. Profile UD 30 stykające się z podłogą i ścianą oklej taśmą akustyczną, a następnie zamontuj do podłoża oraz ściany kołkami do betonu szybkiego montażu 6 x 60 mm. Profile CD 60 z profilami UD 30 połącz wkrętami samogwintującymi. Profile CD 60 z profilami CD 60 połącz łącznikami poprzecznymi i zabezpiecz przed rozłączeniem wkrętami samogwintującymi.
Wykonanie konstrukcji z profili stalowych zgłoś Przewodniczącemu ZNCP przez podniesienie ręki i poczekaj na pozwolenie kontynuowania prac.
Do wykonanej konstrukcji z profili stalowych przykręć blachowkrętami 3,5 x 25 mm płyty gipsowo-kartonowe zgodnie z rysunkiem 2. Widok opłytowania.
Do wykonania zadania wykorzystaj narzędzia, sprzęt i materiały zgromadzone na stanowisku pracy. Prace wykonaj zgodnie z warunkami technicznymi wykonania i odbioru robót okładzinowych, przestrzegaj zasad organizacji pracy, przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska.
Po zakończeniu robót oczyść używane narzędzia i sprzęt oraz uporządkuj stanowisko, a odpady umieść w odpowiednich pojemnikach.

Czas przeznaczony na wykonanie zadania wynosi 180 minut.

(Aby przeczytać ciąg dalszy artykułu kliknij poniżej CZYTAJ DALEJ)

Strona 9 z 9 4 5 6 7 8
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?