Nawigacja
ZSZ MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE (kwalifikacja B.5 - BD.4 - BUD.11) - Z...   (DARMOWY)
MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE

ZSZ MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE (kwalifikacja B.5 - BD.4 - BUD.11) - Zadanie praktyczne nr 1 WRZESIEŃ 2015 (kwalifikacje w zawodzie)

UWAGA: Arkusz zawiera zadanie z pierwszej wymienionej kwalifikacji, ale jest zgodny także z pozostałymi kwalifikacjami.

Wykonaj okładzinę ściany z otworem na szafkę rewizyjną z płyt gipsowo-kartonowych GKB o grubości 12,5 mm na ruszcie stalowym z profili UD 30 i CD 60.
Konstrukcję nośną wykonaj zgodnie z rysunkiem 1. Widok konstrukcji z profili stalowych. Profile UD 30 stykające się z podłogą i ścianą oklej taśmą akustyczną, a następnie zamontuj do podłoża oraz ściany kołkami do betonu szybkiego montażu 6 x 60 mm. Profile CD 60 z profilami UD 30 połącz wkrętami samogwintującymi. Profile CD 60 z profilami CD 60 połącz łącznikami poprzecznymi i zabezpiecz przed rozłączeniem wkrętami samogwintującymi.
Wykonanie konstrukcji z profili stalowych zgłoś Przewodniczącemu ZNCP przez podniesienie ręki i poczekaj na pozwolenie kontynuowania prac.
Do wykonanej konstrukcji z profili stalowych przykręć blachowkrętami 3,5 x 25 mm płyty gipsowo-kartonowe zgodnie z rysunkiem 2. Widok opłytowania.
Do wykonania zadania wykorzystaj narzędzia, sprzęt i materiały zgromadzone na stanowisku pracy. Prace wykonaj zgodnie z warunkami technicznymi wykonania i odbioru robót okładzinowych, przestrzegaj zasad organizacji pracy, przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska.
Po zakończeniu robót oczyść używane narzędzia i sprzęt oraz uporządkuj stanowisko, a odpady umieść w odpowiednich pojemnikach.

Czas przeznaczony na wykonanie zadania wynosi 180 minut.

 
POBIERZ ZADANIE Z ZAŁĄCZNIKAMI
Pełna wersja zawiera tylko treść zadania z załącznikami (bez rozwiązania).
Niektóre arkusze dostępne w Portalu nie zawierają KARTY PRACY EGZAMINACYJNEJ.
POBIERZ KLUCZ OCENIANIA DO ZADANIA
 
PODYSKUTUJ NA FORUM

ZOBACZ TEŻ:

Komentarze
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?