Nawigacja
TECHNIK PRAC BIUROWYCH (kwalifikacja A.24 - AU.27 - EKA.6) - Zadanie praktyczne nr 1 CZERWIEC 2019   (DARMOWY)
TECHNIK PRAC BIUROWYCH

TECHNIK PRAC BIUROWYCH (kwalifikacja A.24 - AU.27 - EKA.6) - Zadanie praktyczne nr 1 CZERWIEC 2019 (kwalifikacje w zawodzie)

UWAGA: Arkusz zawiera zadanie z pierwszej wymienionej kwalifikacji, ale jest zgodny także z pozostałymi kwalifikacjami.

Centrum Szkoleniowe ATUT sp. z o.o. we Wrocławiu świadczące usługi w zakresie organizacji szkoleń i konferencji planuje zorganizować w siedzibie swojej firmy dwudniowe szkolenie nt. „Rekrutacja i selekcja pracowników", kierowane do specjalistów odpowiedzialnych za proces planowania zatrudnienia.
Sporządź i wydrukuj projekt oferty szkolenia na podstawie informacji zamieszczonych w arkuszu egzaminacyjnym. Pismo sporządź w europejskim układzie graficznym, z wykorzystaniem standardowych marginesów. Zastosuj pionowy układ strony o formacie A4. W nagłówku wpisz wyrównany do prawej strony swój numer PESEL.
Sporządź i wydrukuj program szkolenia, na podstawie informacji zawartych w arkuszu egzaminacyjnym. W treści programu zamieść informacje o tematyce szkolenia, miejscu, terminie szkolenia, godzinach zajęć, metodach pracy oraz osobie prowadzącej.
Tytuł programu szkolenia wyśrodkuj i napisz wersalikami czcionką pogrubioną. Oddziel tytuł od pozostałego tekstu programu dodatkowym odstępem. Do napisania tematyki szkolenia zastosuj listę numerowaną cyframi arabskimi. Zastosuj pionowy układ strony o formacie A4. W nagłówku wpisz wyrównany do prawej strony swój numer PESEL.
Sporządź i wydrukuj formularz zgłoszenia uczestnika szkolenia zgodny ze wzorem formularza zamieszczonym w arkuszu egzaminacyjnym. Zastosuj pionowy układ strony o formacie A4. W nagłówku wpisz wyrównany do prawej strony swój numer PESEL.

Czas przeznaczony na wykonanie zadania wynosi 120 minut.

 
POBIERZ ZADANIE Z ZAŁĄCZNIKAMI
Pełna wersja zawiera tylko treść zadania z załącznikami (bez rozwiązania).
Niektóre arkusze dostępne w Portalu nie zawierają KARTY PRACY EGZAMINACYJNEJ.
POBIERZ KLUCZ OCENIANIA DO ZADANIA
 
TEST TEORETYCZNY STYCZEŃ 2019
 
PODYSKUTUJ NA FORUM

ZOBACZ TEŻ:

Komentarze
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?