Nawigacja
TECHNIK SPEDYTOR (kwalifikacja A.29 - AU.31 - SPL.5) - Zadanie praktyczne nr 1 CZERWIEC 2019   (DARMOWY)
TECHNIK SPEDYTOR

TECHNIK SPEDYTOR (kwalifikacja A.29 - AU.31 - SPL.5) - Zadanie praktyczne nr 1 CZERWIEC 2019 (kwalifikacje w zawodzie)

UWAGA: Arkusz zawiera zadanie z pierwszej wymienionej kwalifikacji, ale jest zgodny także z pozostałymi kwalifikacjami.

Przedsiębiorstwo Spedycyjne SPEED Sp. z o.o. współpracujące z trzema przewoźnikami otrzymało ofertę realizacji nowego zlecenia. W celu dokonania wyboru przedsiębiorstwa, któremu powierzyć należy realizację usługi, dokonaj oceny realizacji wcześniejszych zleceń każdego z przewoźników pod kątem 5 kryteriów, tj: jakości dostaw, ceny, terminowości realizacji usług, poziomu obsługi oraz terminu płatności. Realizację zlecenia powierz przewoźnikowi, który uzyska najwyższą liczbę punktów w ocenie.
Korzystając z informacji zamieszczonych w tabeli 2 Dane dotyczące spełnienia kryteriów przez przewoźników na podstawie realizacji wcześniejszych zleceń, odczytaj poziom spełnienia kryteriów, a następnie przelicz każde z nich na punkty zgodnie z tabelą 3 Sposób oceny poszczególnych kryteriów. Każdemu z przewoźników przydziel odpowiednią liczbę punktów, wypełniając formularz 1 Punkty przyznanie przewoźnikom za spełnienie kryteriów.
Oceń poszczególnych przewoźników za pomocą średniej ważonej, dokonując odczytu wag z tabeli 2 Dane dotyczące spełnienia kryteriów przez przewoźników na podstawie realizacji wcześniejszych zleceń i przeniesienia liczby przyznanych punktów z formularza 1 Punkty przyznanie przewoźnikom za spełnienie kryteriów, wypełniając formularz 2 Ocena przewoźników.

Czas przeznaczony na wykonanie zadania wynosi 120 minut.

 
POBIERZ ZADANIE Z ZAŁĄCZNIKAMI
Pełna wersja zawiera tylko treść zadania z załącznikami (bez rozwiązania).
Niektóre arkusze dostępne w Portalu nie zawierają KARTY PRACY EGZAMINACYJNEJ.
POBIERZ KLUCZ OCENIANIA DO ZADANIA
 
PODYSKUTUJ NA FORUM

ZOBACZ TEŻ:

Komentarze
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?