Nawigacja
TECHNIK EKSPLOATACJI PORTÓW I TERMINALI (kwalifikacja A.34 - AU.34 - SPL.3) - Zadanie praktyczne ...   (DARMOWY)
TECHNIK EKSPLOATACJI PORTÓW I TERMINALI

TECHNIK EKSPLOATACJI PORTÓW I TERMINALI (kwalifikacja A.34 - AU.34 - SPL.3) - Zadanie praktyczne nr 1 STYCZEŃ 2016 (kwalifikacje w zawodzie)

UWAGA: Arkusz zawiera zadanie z pierwszej wymienionej kwalifikacji, ale jest zgodny także z pozostałymi kwalifikacjami.

Firma spedycyjno-transportowa KUR-POL otrzymała zlecenie dostarczenia klatek z jednodniowymi kurczętami do portu lotniczego. Zlecenie obejmuje przewiezienie ładunku (klatek na paletach) środkami transportu drogowego z Lublina do Warszawy na plac składowy portu lotniczego. Dział cargo na lotnisku odpłatnie dokonuje przeładunku paletowych jednostek ładunkowych (pjł) do specjalnych, standardowych kontenerów oraz dokonuje załadunku tych kontenerów do środka transportu lotniczego. Zaplanuj najmniejszą liczbę paletowych jednostek ładunkowych (pjł) potrzebnych do przewiezienia wszystkich klatek i wypełnij Kartę formowania paletowej jednostki ładunkowej.
Wypełnij Kartę wyboru środka transportu drogowego. Dobierz do przewozu paletowych jednostek ładunkowych jeden typ naczepy o najwyższym współczynniku wypełnienia.
Wypełnij Kartę wyboru kontenera lotniczego. Ztokonaj wyboru jednego typu kontenera lotniczego ze względu na najmniejszą liczbę potrzebną do przewozu całego ładunku.
Wypełnij Kartę kalkulacji czasu i kosztów transportu oraz czasów i kosztów przeładunkowych kontenerów. W tym celu oblicz czas i koszty związane: z przewozem pjł środkami transportu drogowego, z przeładunkiem pjł do wybranego typu kontenerów oraz z przeładunkiem kontenerów z placu składowego do luku bagażowego samolotu.
Sporządź na załączonym formularzu fakturę za usługę transportową środkami transportu drogowego.

 
POBIERZ ZADANIE Z ZAŁĄCZNIKAMI
Pełna wersja zawiera tylko treść zadania z załącznikami (bez rozwiązania).
Niektóre arkusze dostępne w Portalu nie zawierają KARTY PRACY EGZAMINACYJNEJ.
POBIERZ KLUCZ OCENIANIA DO ZADANIA
 
TEST TEORETYCZNY STYCZEŃ 2016
 
PODYSKUTUJ NA FORUM

ZOBACZ TEŻ:

Komentarze
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?